Модельный ряд Chevrolet

Отзыв о Chevrolet Cruze 2010 года

Автомобиль: Chevrolet Cruze 2010 г.в., седан, механическая коробка передач, Передний привод
Автор: Роман (Украина, Киев)   08.08.2010

Поки що зовнішні враження після перегляду в салоні. По-перше: салон та авто дуже спортивні. Класний невеликий руль, добротна ручка КПП, класнючий спідометр. Сидіння анатомічне з хорошою боковою підтримкою, думаю на дальніх відстаннях спина не буде боліти. По-друге - двіжок 1, 8 - могутній та економний. Думаю 210 буде набирати без проблем, якщо немає електр. обмежувача. Такий самий двіжок ставлять на Опель Інсігнія, яка в базі коштує 220 тис. грн. А якщо в майбутньому з"явиться хороша чіповка (чіп-тюнинг) то і 230 км/год + 100-тню за 8-9 сек. можливо буде робити. По третє - класна геометрія кузова та підгонка деталей. Двері закриваються як в мерсі. Дверку легенько підіпхнув, а вона сама хлоп і закрилась. Враження як у вакуумі :) Багажник великий, але проєм не високий. Дивився відео та тестдрайви на ютубі. Підвіска спортивна - в повороти на швидкості входить як влита, без кренів і т.д. При цьому в міру жорстка.

Плюсы автомобиля: вище

Минусы автомобиля: поки що не знаю, так як не їздив

Совет покупателю: Думаю можна брати. За 156тис. грн дуже хороша комплектація та могутній двіжок.

Glenn

Всё верно, спина абсолютно великолепно себя чувствует после 1000 км.

шкипер

интересно,а как можно оценить как машина входит в повороты,если ее смотреть в салоне,о тест-драйве-то речь не идет

Он в салоне мечтал как будет в повороты входить

Михалыч

Автомобиль после Лады21114 - великолепный. Но один минус заметил - очень нежная отделка пластмассовых деталей салона. Чуть зацепил - след. Возле ключа зажигания уже 6 царапин, и это после 20 дней эксплуатации. А что будет через 5-6 лет, когда захочу продать?

Тест-драйв Chevrolet Cruze: Не просто бантик
Не просто бантик

Сегодня «бабочку» «Шевроле» носят машины, сделанные в США, Европе, Корее. Настало время выработать единый стиль марки.

Продажа б/у Cruze

Chevrolet Cruze 2017 Chevrolet Cruze 9.200$ 2017 89.000 км